fbpx
Події
На ринку таксоперевезень в Україні грядуть великі зміни

Мінінфраструктури пропонує максимально спростити доступ на ринок перевезень.

Міністерство інфраструктури України запропонувало скоротити плату за ліцензію на перевезення таксі в 10 разів – до 150 гривень. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Дмитро Роменський, передає autotheme.

“Максимально спростити доступ нових учасників на ринок перевезень таксі, у 10 разів зменшити розмір плати за ліцензію (плата буде – 150 гривень), легалізувати тих людей, які працюють в тіні за договором інформаційно-диспетчерськими службами, в тому числі через мобільні додатки”, – написав Роменський на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що на даний момент великою проблемою ринку перевезень таксі є саме велика кількість тіньових перевізників. “Величезна частина всіх перевезень таксі знаходиться в тіні, нові робочі місця не створюються, не сплачуються податки, і не завжди якість таких послуг і безпека пасажирів на належному рівні”, – написав Роменський.

Читайте також:ДОЧЕКАЛИСЬ: З 1 СІЧНЯ В УКРАЇНІ СЕРЕДНЯ ЗАРОБІТНЯ ПЛАТА БУДЕ СТАНОВИТИ 6 000 ГРИВЕНЬ

Він упевнений, що люди, які заробляють, підвозячи пасажирів на своєму авто, повинні платити тільки податок з отриманого доходу або єдиний податок. “Але поряд зі спрощенням і дерегуляцією планується посилити контроль і санкції за порушення вимог законодавства в цій сфері”, – вважає Роменський.

Джерело.