fbpx

На Риб обрушаться інтриги та плітки, а у Скорпіонів провали у грошах: гороскоп на 5 липня

На Риб обрушаться інтриги та плітки, а у Скорпіонів провали у грошах: гороскоп на 5 липня

ОВНІВ очікує дуже активний день. Чоловікам вдасться здивувати колег своєю працездатністю та вмінням миттєво реагувати на те, що відбувається. Жінкам варто добре відпочити.

ТЕЛЬЦЯМ сьогодні під силу підкорення будь-яких вершин. Чоловікам прийде допомога звідти, звідки не чекали. Жінки з легкістю подолають будь-які проблеми, життєвий потенціал на найвищому рівні.

БЛИЗНЮКАМ варто згадати ідеї, які відвідували вас напередодні. Настав чудовий момент, щоб втілити їх у життя. Ви можете докорінно змінити свій спосіб життя.

РАКИ, чоловікам сьогодні слід відмовитись від амбіцій на роботі. Зайва ініціатива Раків викликатиме роздратування у керівництва, тож про заохочення, мови навіть не йдеться. Жінкам також не варто вступати у конфлікти.

ЛЕВАМ не варто бути надто довірливими та наївними. Виявіть всю свою дипломатичність у розмові з діловими партнерами. Від того, наскільки успішно ви проведете переговори, залежатиме ваше матеріальне благополуччя.

У ДІВ як ніколи підходящий день для того, щоб навести лад у своєму житті. Варто переглянути свій раціон, знайти час для занять спортом та саморозвитку.

ТЕРЕЗИ, чоловікам варто сьогодні бути максимально зосередженими, можливо, вам доведеться швидко зорієнтуватися на місці і прийняти важливе рішення. Жінка максимально має приділити час своїм близьким, є деякі проблеми, які приховують, шкодуючи вас.

СКОРПІОНІВ чекає важкий день. Якими б активними і наполегливими не були ви сьогодні, бажана мета буде такою ж далекою. Навіть можливість додаткового заробітку обернеться провалом.

СТРІЛЬЦЯМ необхідно шукати у всьому позитивні сторони, хоч і здається, що весь світ налаштований проти вас. Чоловіки знайдуть порятунок у своїй другій половинці. Жінкам варто взяти у справах паузу, зайнятися будинком.

КОЗЕРІГИ, щоб ви не задумали, зірки на вашому боці і як ніколи до вас лояльні. У вас з’явиться другий шанс виправити помилки та почати все заново. Треба йти лише вперед

ВОДОЛІЇ, не варто давати собою маніпулювати. Якщо ви отримаєте гору над своїми емоціями, то день у вас вийде досить продуктивним, у вас залишаться сили на сім’ю та на заняття домашніми справами.

РИБИ можуть серйозно постраждати, якщо вчасно не зможуть уникнути конфліктів, інтриг та пліток. З’ясування стосунків може дуже затягнутися, і Риби все одно залишаться у програші цієї ситуації.

You cannot copy content of this page