fbpx
Перейти до вмісту

На росії здорожчали полімери через імпортне обладнання

За даними російського видання Комерсант, ціни на пластикові вироби і полімерні будматеріали в березні виросли на 10%, а в окремих сегментах до 50%, незважаючи на заморозку цін на сировину – базові полімери.

Це пояснюється як ростом реальних затрат на обслуговування імпортного обладнання і закупку імпортної сировини, так і тим, що переробними пластику очікують погіршення ситуації. Суттєво виросли ціни на складні види полімерних труб, складні будівельні і теплоізоляційні матеріали. В той же час, вартість простих полімерних труб для ЖКХ і газифікації залишилися на рівні лютого.

Вартість деяких видів пакування, наприклад, гнучкої, виросли на 42-50% в євро. В першу чергу ціни активно піднімають невеликі виробники, які не можуть компенсувати зростаючі витрати, в першу чергу на сировину і компоненти, частина з яких-імпортна. В квітні очікується продовження рості цін і погіршення загальної ситуації в секторі. На думку експертів, галузі потрібна логістична і фінансова адаптація, яка може тривати до шести місяців.

Фото: ілюстративне.

04/20/2022

Позначки:

You cannot copy content of this page