fbpx
Перейти до вмісту

На росії виробництво зенітно-ракетних комплексів (ЗРК) на паузі – нема комплектуючих. ГУР МОУ

17 квітня українська розвідка повідомила, що виробництво російських ЗРК поставлено на паузу, а працівників заводів відправляють у відпустку або на війну.

По факту виробничі потужності «Ульяновського механічного заводу» (АТ «УМЗ», Ульяновськ) зупинено.

«УМЗ» – виробник радіолокаційних систем та засобів протиповітряної оборони ближньої і середньої дальності для сухопутних військ ЗС РФ (ЗРК «Бук», ЗРК «Куб», ЗГРК «Тунгуска») – стоїть. Причини критичного стану виробництва – використання великої кількості комплектуючих та електронних компонентів у виготовленні продукції військового призначення, які підпали під санкції.

«Донедавна основним постачальником російського ВПК була Німеччина. Але із початком вторгнення на територію України будь-яку співпрацю було припинено. Зі слів співробітників, продовжувати виробництво власними силами завод не в змозі, оскільки у ході технологічного процесу не використовується «практично нічого російського».

Наразі керівництво заводу шукає можливості обійти санкції та налагодити постачання через треті країни зокрема, Казахстан. Але такі схеми призводять до значного подорожчання комплектуючих через необхідність платити за послуги країнам-посередникам, а це не передбачено бюджетом і збільшити його немає можливості.

Працівникам надають вибір: йти у неоплачувану відпустку або підписувати контракт зі збройними силами для участі у війні в Україні. Рекомендована посада – «оператор-навідник» ЗРК «Бук». Пропонована зарплатня – 50000 рублів на місяць», – повідомляють у розвідці.

Фото: Вікіпедія.

04/18/2022

Позначки:

You cannot copy content of this page