fbpx
Події
На Рівненщині в котлі обгорів півторарічний хлопчик (відео)

Рідні тепер потребують допомоги в порятунку життя маляти.

Півторарічний хлопчик ледь не згорів живцем на Рівненщині. Дитину госпіталізували з опіками 40% шкіри, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мати Світлана Кур’ят розповідає, що залишила хлопчика в спальні, а як він опинився на кухні та притулився до котла – не збагне. “Викупала, нагодувала, сів дивитися мультики. Сама пішла прибирати ванну. Чую – він плаче”, – каже вона. Дитину побачила вже в полум’ї. “Я зривала кофтинку. Я його поклала на підлогу і руками почала тушити. А потім в такому шоці схопила рушник і просто накривала його. Просто бачила, як горіло лице моєї дитини в мене на очах”, – зізнається жінка.

Нині увесь перебинтований Владик у лікарняній палаті відходить від наркозу. Йому зробили першу операцію, медики називають стан малюка важким. “Мертві тканини ми позабирали, щоб не всмоктувалися в кров продукти розпаду. Наступний етап буде проводитися в середу”, – пояснив завідувач опіковим відділення Рівненської обласної лікарні Олег Кирик.

Попереду ще не одна операція з обробки опіків і пересадки шкіри. Лікування, за прогнозами медиків, триватиме 3-4 місяці. Мама Владика перебуває у декреті, тато через безробіття поїхав працювати до Польщі. “Сім’ цілком благополучна. Вони дуже чекали цього синочка, просили Бога багато часу”, – каже тітка Вікторія Кур’ят. Саме родичі зараз допомагають із витратами на лікування, однак їх коштів вистачить не на багато. За добу лише на медикаменти йде понад 2 тисячі гривень.

Мама хлопчика просить усіх небайдужих про допомогу. “Він в мене один. Просто хочу, щоб він жив, а далі неважливо. Світ не без добрих людей, нам уже допомагають добрі люди. Я вірю, що все буде добре. Просто, щоб молилися всі, щоб він жив”, – плаче вона.

Допомогти фінансово в лікуванні маленького Владика можна грошовим переказом на картку Приватбанка 5168 7555 3131 2557. Отримувачем буде Вікторія Валентинівна Кур’ят – тітка хлопчика.