fbpx
Без рубрики
На Прикарпатті виготовляють новорічні хлопавки з триколором РФ та радянською символікою (фото)

У Косові на Івано-Франківщині працює фірма, яка в липні 2015 року повним ходом клепала хлопавки з триколором, коли косівські хлопці гинули на війні проти Росії.

У магазині “Фуршет” у Кропивницькому продають хлопавки із російським Дідом Морозом, виготовлені в місті Косів Івано-Франківської області. Про це розповів користувач Facebook Андрій Малик.

Він розповів, що придбав у магазині кілька хлопавок для сина. “Не особливо розглядаючи, взяв з десяток і поїхав додому. І ось через деякий час мій нащадок взявся розглядати придбане і тут приходить з великими здивованими очима і питає: “Папа, а ти бачив, що на хлопушках Дід Мороз із російським прапором і двоголовим орлом на ньому?” Я, чесно кажучи, трохи відійшовши від офігеванія, подумав, що “Фуршет” торгує російськими або сєпарськими хлопавками, але коли побачив – то офігеванія зашкалили по саме не можу”, – написав Малик.

За його словами, “хлопавки з класичним радянським дедушкоймарозом, який гордо несе в руках російський триколор з двоголового куркою виробляють в Україні”. Він зазначив, що на хлопавках, які виробляє фірма, з “шикарною українською назвою” – Vatra, немає жодного напису українською мовою.

“Фірма знаходиться у місті Косів, Івано-Франківської області. У Косові, Карле, працює фірма, яка в липні 2015 року повним ходом клепала триколірні руськоязичні хлопавки, коли косівські хлопці гинули на війні проти Росії. Якщо хтось розуміє – поясніть, я нічого не розумію”, – резюмував користувач. Він також зазначив, що на звороті хлопавки намальований сніговик у шапці-вушанці, на якій сидить снігур.Читайте також:  У Росії відібрали чергові міжнародні змагання

Джерело.

facebook