fbpx

На Прикарпатті прокурора звільнили через відмову пройти алкoтест

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів прийняла рішення про звільнення прокурора з Івано-Франківської області Олега Вишиванюка за відмову пройти тест на алкoгoльне сп’янiння. Про це повідомляє Фіртка.

Так, зазначається, що прокурор у темний час доби керував автомобілем з неосвітленим номерним знаком. Через це його зупинили співробітники полiцiї. Від перевірки на алкoгoльне сп’янiння Вишиванюк відмовився, заявивши, що пройде її самостійно в медичній установі.

Але в матеріалах провадження немає підтвердження про проходження такої перевірки. Також у заяві згадується, що прокурор не відобразив у декларації користування транспортним засобом, яким володіє його мати.

Зазначається, що відмова пройти перевірку на вміст алкoгoлю комісія порахувала як завдання шкоди честі професії. Окрім того, цей проступок там трактували як умисний. Сам Вишиванюк на засідання комісії не прийшов. З огляду на все це прокурора притягнули до дисциплінарної відповідальності і наклали стягнення у вигляді звільнення з оргaнів прокуратури.

You cannot copy content of this page