fbpx
Столиця
На пошуки моєї бабусі, піднявся практично весь фейсбук: мережу вразила неймовірна історія

Автор проекту “Нам треба поговорити” Дмитро Дір поділився незвичайною історією пошуку своєї 89-річної бабусі, яка вирішила сама поїхати в гості, але загубилася. На пошуки літньої жінки, піднялася практично вся соцмережа, написав на своїй сторінці у Facebook Дір, пише “obozrevatel“.

“Розповідаю історію про те, як втратити і знайти бабусю за один день. Коротка передісторія: вчора, близько 9 ранку, моя бабуся вийшла з дому, щоб (за словами сусідки з другої половини приватного будинку) відправитися в Чернігів. Там у неї живе син – мій тато – і їй чомусь терміново захотілося приїхати до нього, не дивлячись на те, що напередодні тато особисто привіз її з Чернігова назад до Києва”, – поділився він.

За словами Діра, у бабусі через вік виникли проблеми з пам’яттю. “О 10 ранку мені зателефонувала схвильована мама, передала інформацію, яку їй дала та сама сусідка бабусі і попросила з’їздити на станцію метро “Лісова”, звідки відправляються маршрутки до Чернігова. Звичайно ж, за словами водіїв, ніхто ніяких бабусь не бачив, до Чернігова їх не відвозив і взагалі – обличчя вони не запам’ятовують, тому сенсу, молодику, від ваших запитань немає”, – розповів Дір.

За його словами, його батьки в гості бабусю також не дочекалися. “О 13:01 наша бабуся офіційно зникла. І день почав перетворюватися на кінострічку. Я написав кільком друзям про те, що сталося і попросив з’їздити зі мною на розвідку по маршруту”, – продовжив Дір.

Він додав, що о 14:00 подзвонив у поліцію, ті, в свою чергу, обіцяли прислати поліцейський наряд, але так ніхто і не приїхав. Дір разом зі своєю сім’єю і друзями шукали бабусю самостійно.

“О 18:30 я написав пост на своїй сторінці про те, що бабуся зникла. І, з цього моменту, почали відбуватися дивні речі. Люди почали шукати мою бабусю. Репости, повідомлення, поради. Були підключені служби таксі, перевірка камер метро, повторний обзвон лікарень і мoргiв (перший раз ми зробили це ще вдень), позначки співробітників телебачення, журналістів, великих медіа-ком’юніті і офіцерів поліції. Мої близькі, друзі та знайомі писали в своїх акаунтах про те, що мені потрібна допомога”, – розповів Дір.

У підсумку, завдяки допомозі всіх, хто долучився до пошуку, бабусю вдалося знайти. Вона була на Дарницькому вокзалі.

“Як же ми бігли. Як же розштовхували людей, піднімалися по ескалатору і бігли в зал очікування між другою і третьою платформою. І ось. Сидить, в оточенні хлопців. – Бабуся! – я підбігаю і обіймаю, – бабуся! І вона мене впізнає. Обіймає мене, радіє і повторює “Ти мене знайшов! Ви мене знайшли!” – поділився Дір. Він подякував усім, хто не залишився осторонь, за допомогу в пошуку.

Related Post

facebook