fbpx
Дозвілля
“На початку кар’єри його пісні називали відстоєм”: продюсер розповів про здобуття популярності Винником

На самому початку кар’єри пісні української зірки Олега Винника не користувалися популярністю серед слухачів.

Про це в інтерв’ю “Фактам ” розповів музичний продюсер Володимир Бебешко.

“Насправді за сходженням Олега на цей п’єдестал стоїть велика праця. П’ять чи шість років він йшов до визнання. Адже спочатку його кар’єри в Україні від пісень Винника відмахувалися всі радіостанції, називаючи їх відстоєм”, – розповів Бебешко.

За його словами, на сьогоднішній день Винник носить титули “найкрасивішого” і “найуспішнішого”, а також збирає величезні зали. Бебешко також ствердно відповів на питання про те, що музичними смаками країни керують жінки.

“Однозначно! Чоловіки ж, яких дружини ведуть на концерти, сидять в залі і лише чекають моменту, коли можна буде сходити в буфет. І прекрасну стать можна зрозуміти! Хтось плаче від кохання, а хтось від розчарування. Скажімо, від жінки пішов чоловік, вдома двоє дітей, а вона дивиться на Олега і розуміє, що життя триває. Винник такий щирий на сцені, що кожна вважає, ніби він співає про її важку долю”, – підкреслив він.

Продюсер заявив, що музика Винника створює настрій.

“У Винника музика, яка створює настрій. А це ж найголовніше. Олег – молодець. Він просто злетів на небосхил шоу-бізнесу і сказав: “Хлопці, хочете слухати це? Отримайте!” – підкреслив він.

Джерело.