fbpx
Події
На одному з напрямків на Донеччині українські військові просунулися вперед на 15 км, при цьому звільнили три села

Зараз населені пункти є “сірою зоною”, але по факту контролюються Збройними силами України. Про які саме села йдеться не уточнюють.

Про це повідомили в Угрупуванні об’єднаних сил.

Підкреслюють, що ворог має перевагу в артилерії, але українським військовим вдається протистояти і цьому.

Військові розповідають, що інформація, яку вони отримують з радіоперехватів свідчить, що ворог демотивований та дезорієнтований.

“По перехватах, ворог дуже дезорієнтований, морально виснажений, вони не знають навіщо вони тут. Це тому, що немає зрозумілої цілі їхньої так званої “спецоперації“, – каже Андрій, військовослужбовець ЗСУ.

Зазначають, що успіхи противника можливі саме через перевагу в артилерії.

Військові підкреслюють, що росіяни не шкодують снарядів та ведуть хаотичні обстріли. Їхня основна мета – залякування українських військ.

Українські артилеристи ведуть вогонь у відповідь, але працюють прицільно та точно.

“Крайній раз відпрацювали по двох складам боєприпасів, ймовірно з технікою. Один повністю спалили, іншому завдали максимальної шкоди“, – розповів військовий з позивним “Арес”.

На дорозі, якою рухаються журналісти, стоїть спалена техніка. Військові розповіли, що одну з БМП-2 знищили з ПТРК NLAW.

“Ті всі фігні, які вони собі наварюють на башти, щоб воно їх врятувало – воно не допомагає. От БМП-2, а башта – десь в сусідньому полі“, – розповів військовий.

В населених пунктах, куди зайшли українські військові практично немає мирних жителів, лишилися тільки люди похилого віку, пише Мілітарний з посиланням на Військове телебачення України.

Фото: Мілітарний.

06/13/2022