fbpx
Дозвілля
На одній з лекцій з гальорки прозвучало запитання: «Професор, а чи зможете Ви пояснити нам, в чому ж полягає справжня цінність любові?»

В одному з університетів студенти любили спантеличити професора складними питаннями що стосуються взаємовідносин між людьми.

На одній з лекцій з гальорки прозвучало запитання: «Професор, а чи зможете Ви пояснити нам, в чому ж полягає справжня цінність любові?»

Професор недовго помовчав, дістав з гаманця 100 доларову купюру і відповів: «Спершу скажіть хто з вас хоче отримати від мене 100 доларів в подарунок?» І відразу ж в аудиторії піднявся ліс рук. Тоді професор взяв купюру і сильно зім’яв її руками і потім запитав, чи хоче хто-небудь ще її отримати. І знову всі підняли руки.

Але професор не сумував, кинув купюру на підлогу, плюнув на неї і почав витирати об неї підошву черевика. «Ну, кому з вас вона потрібна в такому вигляді?» І всі знову підняли руки.

– Ну ось, – сказав професор, – тільки що ви отримали цінний наочний урок. Незважаючи на все те, що я зробив з купюрою, ви всі хотіли її отримати, так як вона не втратила своєї цінності.

У нашому житті часто трапляється, що ми опиняємося викинутими, розтоптаними, лежимо на підлозі або обпльовані. Це реалії нашого життя. У таких ситуаціях ми нікчемні. Але неважливо, що сталося або станеться. Ти ніколи не втратиш своєї цінності для того, хто тебе по-справжньому любить.

Пам’ятайте це завжди!