fbpx
Події
На очах журналістів ТСН блокпости на Донбасі перетнули фура і вантажний потяг (відео)

Цивільні та офіційні охоронці рубежів пояснили, що ситуація під контролем і транспорт порожній.

Наказ президента про зупинення вантажного сполучення з окупованою територією Донбасу виконується не скрізь, бо не всі силовики на місцях мають вичерпне розуміння про зміст рішення РНБО. На очах журналістів один із блокпостів проїхала вантажівка, йдеться в сюжеті ТСН

Загалом за блокадою ОРДЛО мають стежити 800 нацгвардійців та прикордонників. Додаткових блокпостів поки що не встановлено, але вони плануються. Добровольчий редут у Бахмуті продовжує діяти – повз нього перед журналістами в бік окупованих районів проїхав товарний потяг. Активісти ж пояснили, що це порожні вагони, котрі раз на тиждень вирушають на кар’єр, що розташований на підконтрольній Україні частині Донбасу, тож його завжди вільно пропускають. Президентським рішенням блокадники задоволені, але частково – кажуть, вимога про звільнення з полону побратимів досі не виконана.

Читайте також: Ти дурень, а я – нардеп: лист про зняття недоторканності з Парасюка підписали вже 500 поліцінтів

У Торецьку залізничні колії тримають під контролем бійці Нацгвардії. Громадські наглядачі обіцяли повернутися, але поки своїх наметів наново не поставили. А от біля Верхнього Торецька контролювали залізничну гілку навіть немає сенсу, бо вона пошкоджена. Натомість по автомобільній дорозі досі пересуваються великогабаритні машини, бо силовики на блокпостах іще не розібралися з наказами з Києва і вважають, що пропускати не можна тільки завантажений транспорт.