fbpx
Без рубрики
На наступний день вирушила «трішки постежити» за юною особою. Так, просто подивитися, про яку молоду дівчину Оленка розповідала. Хіба ж Олексій міг так легко проміняти 20 років шлюбу? Та й куди він від мене піде, ми ж були в радості і в горі

Сорок. Саме сорок хвилин потрібно для приготування курки. На кухні сиділа моя подружка, щебетала про те про се, поки я крутилася біля плити. Оленка та ще сорока: завжди знайде цінну інформацію для обговорення. Того разу вона мене приголомшила своєю знахідкою.

— Біля Ляшка твого молода дівчина в’ється, вона часом не його коханка? — Оленка кокетливо намотувала пасмо волосся на палець.

Я мало не подавилася, але швидко отямилася, лише хмикнувши у відповідь на таку заяву.

— А ти б уважніше придивилася до свого благовірного, — застерігала Оленка. — Криза середнього віку, навколо молодиці гуляють, ось і…

— Нісенітниці. Він дорослий зайнятий чоловік.

— А ось і він. Зустрічайте дорослого зайнятого чоловіка! — Оленка глянула на Олексія, який стояв біля дверей.

Життєрадісний такий, немов окрилений любов’ю. Точно не по відношенню до мене. Він пройшов повз, вітаючись з подругою.

— Чимось гореним пахне, — Олексій озирався на всі боки. — Щось згоріло в духовці…

Згоріла курка, поки Оленка конспірологічні теорії про коханку будувала. Тьху! Але ж діти повинні були прийти зі школи і підкріпитися чимось. Ну гаразд, дітям я приготувала плов, а сама на наступний день вирушила «трішки постежити» за юною особою. Так, просто подивитися, про яку молоду дівчину Оленка розповідала. Хіба ж Олексій міг так легко проміняти 20 років шлюбу? Та й куди він від мене піде, ми ж були в радості і в горі…

— Який спритний! — викнула Оленка вслід Олексієві. — А він пішов веселенький, востаннє я його таким бачила..

— Вже точно не зі мною.

— Ну, чого ж ти така кисла? Я бачила, як та штучка до нього в машину сідала, — сказала бадьоро подруга.

— Дякую, мені аж полегшало, — гіркота в голосі перебила нотки сарказму.

Через кілька днів на мене чекав сюрприз, навіть вичікувати нікого не довелося. Ось, мій Олексій сів у машину. Так, він комусь подзвонив, зараз склав руки, очікуючи на когось.

І тут з-за рогу уривчастими кроками наближається до машини дівчина років двадцяти. Олексій відкриває дверцята, та панянка сідає в машину, обіймає мого чоловіка. Обіймає мого чоловіка! Мені це не сподобалось. Настільки, що я ракетою рвонула по сходах назад у квартиру. Подзвонила Оленка. Вона передбачивши мій настрій Халка, який прагне усе руйнувати, примчала до мене на «чайні філософствування про жіноче». Вирішили: я віч-на-віч зустрічаюся з тією юнкою.

Ця рибка ніби сама пливла до мене в руки. Кілька днів по тому ми з нею зіткнулися лоб у лоб і я пішла в наступ:

— А це що, зараз мода така у молоді з дорослими дядьками вештатися?

— Ви взагалі хто така? — дівчина робить крок назад.

— Олесю, так, стоп, припини! — мчить мій чоловік до мене, розмахуючи руками, мов суддя на рингу.

— Я припиню після того, як ти поясниш мені, що між вами відбувається! — я зробила крок вперед, прямуючи до Олексія. Він відразу хапає молоденьку супутницю за руку і тягне її подалі від мене. Краєм вуха я почула, що дівчинка і справді не знала про мене. Класика жанру: жонатик приховує, хто він такий. Ну, нічого, він у мене не викрутиться. Головне, зберігати спокій і не виїдати йому залишки здорового глузду, як це зазвичай роблять інші дружини.

Чоловік не приходив додому з тієї миті, як згоріла та злощасна курка. Він буквально зрозумів, що запахло смаженим, а у мене в руках нічого просто так не горить.

Взагалі то я себе занедбала, як жінка. Притупила своє, так би мовити, жіноче чуття. А між іншим я протягом двох місяців спостерігала, як Олексій з кимось активно спілкувався у соцмережі. Ти ба, освоїв технології. Проте у мене є досвід. Молодість проти досвіду і 20-ти років шлюбу — ніщо.

Зі свого ж боку я доклала «максимум зусиль»: не влаштовувала концертів, не корила його дітьми: та вертихвістка сама йому в доньки годиться. Потрібно просто було відкрити дівчинці очі.

— Мені потрібен мій чоловік, а дітям — тато, але ніяк в одній людині не можуть поєднуватися і чоловік, і батько, — сповістила я юнку біля того самого злощасного під’їзду. Цією фразою я запалила гніт. Пару миттєвостей — вона заливалася плачем, він намагався її зупинити, але марно. Ось так от розпався ще, добре несформований любовний трикутник. Що таке молодість проти досвіду і років шлюбу? Ніщо!

Мій чоловік бував у розквіті сил і тільки ось побував у середньому віці. Нічого, я закрила на його витівку очі. Головне рубати таке при корені. Нехай чоловік трохи з мишкою пограється і — клац! — рубаємо їй хвостик, а заодно і всі любовні пригоди чоловіка на корені.

Все повернулося в колишнє русло: мій чоловік остаточно вернувся додому. Ось, їсть разом з дітьми курочку, цього разу соковиту, із золотистою скоринкою. Ту пошесть я змогла прогнати і ще не раз за своє життя прожену. Чоловік повинен бути в сім’ї і з дітьми. Більше мені нічого не треба. Хіба що печива до чаю від Оленки, яка збирається до мене в гості.

Фото ілюстративне.