fbpx
Події
На Миколаївщині знайшли тіло потонулого фотографа Юрія Першина

Намагаючись врятувати дорогу техніку, він 8 жовтня випав за борт яхти.

У Бузькому лимані недалеко від Миколаєва водолази знайшли тіло відомого фотографа Юрія Першина, який 8 жовтня випав за борт яхти під час регати.

Як повідомили в прес-службі  з надзвичайних ситуацій, тіло виявили 23 жовтня близько 15:15. У нього були два фотоапарати. Загиблого прибило до берега в районі дачного кооперативу “Сади-3”.

– 10-й взвод ДНГРЗ знайшов тіло, яке за зовнішніми ознаками схоже на зниклого фотографа. На ньому була синя куртка і два фотоапарати, – написав у “Фейсбуці” миколаївський політолог Федір Левченко.

Нагадаємо, що 48-річний Першин, будучи членом народного клубу “Корабел”, часто знімав події, які відбуваються на водоймах. 8 жовтня він вирушив супроводжувати регату пам’яті Андріана Суецького на яхті “Адмірал”. Коли піднявся вітер і сильна хитавиця, на Південному Бузі заштормило. Юрій насамперед кинувся рятувати дорогу техніку .

– Він підняв руки вгору, високо над головою тримаючи фотоапарат, – розповіли очевидці. – піднялася хвиля і накрила фотографа. Він впав за борт і тут же став тонути.

Читайте також:ЗНИКЛУ 15-РІЧНУ ДІВЧИНКУ ЗНАЙШЛИ МЕРТВОЮ: ВБИВЦІ ВИКИНУЛИ ТІЛО В СМІТТЄВИЙ БАК

Свідки згадують, що на допомогу потопаючому відразу кинулися капітан і ще один учасник команди. З півгодини чоловіки пірнали близько виру, але сильна течія забрала чоловіка на глибину. Одночасно з палуби Юрію кинули рятувальний круг, але схопитися за нього він не встиг.

Джерело.