fbpx
Дозвілля
На мій телефон прийшло повідомлення і нажаль, першим прочитав його чоловік. Зараз нам смішно, але тоді мені було зовсім не до сміху

Ми чоловіком одружені вже 4 роки, живемо не розлий вода. І він, і я маємо один принцип, що сім’я має створюватися раз і назавжди. Бо нас так виховали батьки.

У мого чоловіка є брат Олексій. Чесно кажучи, я ніколи не бачила, щоб рідні брати настільки тісно спілкувалися і у всьому підтримували один одного.

Постійно згадую, як на нашому з Ігорем весіллі, брат був найактивнішим і найбільш радісним. Він стільки чудових слів нам сказав!

Хоча, якщо пригадати дитинство, то за словами чоловіка, вони не ладнали між собою, постійно сперечалися. Але тепер вони найкращі друзі та постійно допомагають один до одному, за будь-яких обставин.

Майже рік тому у нас з чоловіком сталося маленьке непорозуміння у стосунках. Ми три дні один з одним не розмовляли, кожен показував свою примху. А сталося це через те, що мені на телефон прийшло повідомлення, яке першим побачив чоловік, бо мій телефон був біля нього.

– Я вже втомився дихати без тебе Оленко. Скоріше б знову опинитися в твоїх обіймах, як же мені їх не вистачає. Повертайся швидше! – прийшло від брата чоловіка Олексія, так він записаний у моєму телефоні.

А потім ще прийшло одне повідомлення і через певний час, ще декілька.

Я тоді ще не здогадувалася, що трапилося, чому мій чоловік так поводиться.

– Та як ти посмів! На мою глянути, який ти мені брат після цього! – зателефонував він Олексію.

Після чого мій телефон зіткнувся з підлогою.

– А ти чого здивовано дивишся? Він ще й здивувався, що думали не здогадаюся? Як тобі не соромно! Варто нам з тобою посперичатися, як ти вже до брата мого біжиш!

– Зачекай! – втрутилася я. – Ти взагалі про що говориш? Що з братом?

Ігор підняв телефон з підлоги вказуючи мені на повідомлення. Ще довго ми з ним з’ясовували стосунки. Як незабаром пролунав телефонний дзвінок, від брата.

– Що тобі треба? Чути тебе не хочу.

– Ігоре, заспокойся! Я знаю, що ти мені не повіриш, але я переплутав номери твоєї дружини зі своєю нареченою, яку теж до речі звуть Олена.

– Не виправдовуйся, ви мене не ошукаєте!

– Як ти про мене таке міг подумати? Пам’ятаєш Олену з театру? Я тобі ж про неї розповідав.

Після довгої розмови з своїм братом , чоловік нарешті заспокоївся.

Тепер ми згадуємо цю ситуацію з посмішкою, почали більше довіряти один одному. Але в той момент мені було прикро, що мій чоловік міг так не добре про мене подумати.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка ілюстративна – pexels.