fbpx
Столиця
На Майдані між учасниками мітингу та правоохоронцями відбулися cyтички

На Майдані під час акції річниці Революції Гідності сталися cyтички між учасниками мітингу та . Про це повідомляє “Громадське”.

За кілька хвилин штовханина припинилася, нікого не затримали. Постpaждалих, за попередніми даними, немає.

21 листопада указом президента в Україні відзначають День Гідності і Свободи. Раніше на Майдані відкрили присвячену Революції Гідності виставку «Ландшафти пам’яті».

Також люди з квітами й свічками прийшли до алеї Героїв Небесної Сотні (колишня Інститутська), щоб ушанувати пам’ять загuблuх на Майдані у 2014 році.

Читайте також: 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи

Нагадаємо, 21 листопада 2013 року після того, як уряд України призупинив підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, журналіст, а нині депутат Верховної Ради Мустафа Найєм закликав у Facebook прийти на Майдан, що й стало початком Євромайдану.

Сьогодні, 21 листопада 2017 року, керівник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомив, що перші вбuвства на Майдані досі не розкриті.

Убuвства Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, викрадення Ігоря Луценка та викрадення і вбuвство Юрія Вербицького 22 січня 2014-го — це найрезонансніші справи Майдану. Водночас є понад вісім десятків інших епізодів. Усі вони умовно об’єднані в одну велику «Справу Майдану».