fbpx

На Львівщині збудують сучасну двоповерхову бібліотеку із літньою терасою і фруктовим садом

У смт. Рудно, що входить до складу Львівської ОТГ, збудують двоповерхову бібліотеку із літньою терасою. Масштабне будівництво планують розпочати вже цього року. Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.

Нова бібліотека буде інклюзивною, матиме кімнату для матері і дитини, простори для індивідуального читання та групових заходів, майстер-класів тощо.

“Замість звичних бетонних стін – скляні прозорі перегородки. А також власний фруктовий сад, в якому організовуватимуть культурні заходи. Родзинкою закладу стане перша у Львівській МТГ літня тераса. Та навіть це ще не всі новинки, які чекають на відвідувачів нової бібліотеки в Рудно”, – розповіла директорка ЦБС для дорослих у м. Львові Любов Цяпало.

Зараз творці проекту проводять опитування серед мешканців Рудного, якою вони бачать бібліотеку і як саме хочуть її назвати. Серед ідей -“Руднотека” та “Древо”. До початку будівництва із назвою обіцяють визначитися, адже від цього залежатиме подальша концепція самого закладу.

У бібліотеці буде власна система економ-опалення, утеплені стіни та система відеонагляду. Бібліотека буде розміщена на вулиці Грушевського, 70, де була і раніше. Однак кілька років тому, через аварійний стан будівлі, її перенесли у приміщення сільради. Та навіть такі тимчасові незручності не вплинули на кількість відвідувачів. Щодня бібліотеку відвідують до тридцяти осіб. Тут читати люблять і діти, і дорослі. Тож з нетерпінням чекають на відкриття власної бібліотеки.

Відомо, що на реконструкцію бібліотеки передбачено 10 млн. гривень. Масштабне будівництво планують розпочати вже цього року.

Фото: Львівська міська рада

You cannot copy content of this page