fbpx

На Львівщині школярі зняли трешовий відеокліп про ями на дорозі, які вони перепливають на автомобільній камері (відео)

На Львівщині школярі 6-го класу зняли відеокліп про подолання велетенської калюжі на дорозі.

Режисером і сценаристом ролику став місцевий священик, ідеться в сюжеті “ТСН“.

Сюжет побудований навколо того, як учні Головецької школи прямують на навчання, але на перешкоді стає калюжа. Автобус зупиняється, але  натхнені школярі не здаються, пересідають на автомобільну камеру і веслують на інший берег дощової водойми. Ідея відеокліпу народилася у місцевого священика, під час довгих поїздок розбитим автошляхом.

“Якщо б ви півтори години їхали 15 км”, – пояснив джерело натхнення отець Роман Гром. Саундтрек до дитячого кліпу написала дружина священика Наталія. “Наснилися після зйомок”, – розповіла вона.

Відео виклали у мережу кілька днів тому, але у нього вже понад 20 тисяч переглядів. А у селі пісня школярів миттєво стала віруcною. Місцеві сподіваються, що хоч на дитячий заклик чиновники відгукнуться, адже на їхнє прохання полатали покриття лиш розводили руками. А від дороги тим часом лишилася одна назва.

Посадовці ж дитячий кліп похвалили, але грошей на капітальний ремонт не дали. Вони пояснили, що коштів поки вистачає лиш на підсипку найглибших ям. “Ділянка дороги 20 км, а з обласного бюджету є всього 2 мільйони. Для відновлення всього асфальтного покриття з розрахунку 1 км – 5 мільйонів брати. То 20 кілометрів – самі помножте, яка має бути сума”, – запропонував керівник відділу райадміністрації Микола Масляк.

Єдине, на що тепер сподіваються місцеві, що у їхньому селі відкриють пункт пропуску, адже до польського кордону від Мшанця менше кілометра. Якщо це станеться, дорогу капітально відремонтують, обнадіюють чиновники. А поки людям залишається лиш з острахом чекати злив.

Читайте також: “Мокра субота та холодна неділя”: синоптики повідомили якою буде погода на вихідні

You cannot copy content of this page