fbpx
Перейти до вмісту

На Львівщині проводять обшуки у родичів Віктора Медведчука та Тараса Козака: що вилучили слідчі

  • від

Працівники Територіального управління ДБР Львова проводять обшуки у родичів народного депутата України Віктора Медведчука та нардепа Тараса Козака.

У Львові та області слідчі дії відбуваються у квартирах, будинках та виробничих підприємствах, що належать родині Тараса Козака, а також брату Віктора Медведчука – Сергію.

Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

Обшуки проводяться у межах кримінального провадження за підозрою у зловживанні владою та порушенні правил охорони або використання надр.

У ДБР повідомили, що родичі Козака та Медведчука є суб’єктами кримінального провадження щодо незаконного видобутку піску на двох кар’єрах у Львівські області.

Метою слідства є встановлення незаконно набутого майна Віктора Медведчука та Тараса Козака та їх родичів, його подальший арешт, а також документування причетності суб’єктів до фінансування збройної агресії росії щодо України.

Лише під час обшуку в одній з квартир, що належить дружині Тараса Козака, слідчі вилучили понад 108 тис. доларів США, 8,5 тис. євро, 18,6 тис. російських рублів, документи на об’єкти нерухомості та банківські картки.

Слідчі дії тривають.

Фото: ДБР

Позначки:

You cannot copy content of this page