fbpx
Події
На Львівщині помітили стадо благородних оленів. Фото

На Львівщині помітили стадо благородних оленів. Зафіксували тварин біля села Коростів на Стрийщині. Про це повідомили на сторінці Національного природного парку “Сколівські Бескиди” у Фейсбуці.

“Ми часто можемо зустріти благородного оленя в лісі, а в засніжені зими ще й поблизу наших оселищ та садиб. Так, під час планового рейду на території Бутивлянського лісництва працівниками служби охорони було зафіксовано та сфотографовано кілька оленів неподалік від села Коростів. На фото стадо оленів облаштувало так звані лежки для денного відпочинку, адже основна активність цих ссавців ведеться вночі та вранці”, – йдеться у повідомленні.

Також на сторінці пояснили, чому олені взимку спускаються з полонин до підніжжя гір в околиці населених пунктів. “На це є декілька причин. В період глибокого снігового покриву оленям важко добути собі їжу, тому стадо змушене мігрувати в менш сніжні місця, де є вдосталь поживи та закладених кормових майданчиків”.

У адміністрації Національного парку “Сколівські Бескиди” також попросили місцевих жителів та небайдужих громадян з розумінням ставитись до охорони благородних оленів, диких козуль, в міру можливості підгодовувати їх, не турбувати тварин і особливо не цькувати собаками.

Фото: Національний природний парк “Сколівські Бескиди”