fbpx

На лідера “ЛНР” здійснили збройний напад, – Тимчук

Координатор групи “Інформаційний спротив” стверджує, що в так званій “ЛНР” здійснювався замах на Андрія Патрушева, який входить до близького оточення ватажка “республіки” Ігора Плотницького. Таку заяву він зробив на своїй сторінці у Facebook.

“Генеральна прокуратура” і “МВС “ЛНР” розслідують факт замаху на одного з представників близького оточення “голови “ЛНР” Плотніцкого – командира бандформування “батальйон “Зоря” Андрія Патрушева. Збройний напад було скоєно неподалік від його власного будинку. Спочатку нападники били Патрушева, а коли на крики з будинку вибігла його співмешканка Хоршева (наразі займає посаду “в.о. міністра ради міністрів “ЛНР”), нападники здійснили постріли з вогнепальної зброї та зникли”,– зазначив Тимчук.

За його словами, у результаті нападу Патрушева доправили до однієї з лікарень Луганська, де йому наклали на голову 10 швів і залишили для подальшої реабілітації.

“Серед нападників Патрушев упізнав двох колишніх бойовиків “батальйону “Зоря”. Представники “МВС” і “генеральної прокуратури “ЛНР” на місці нападу виявили на паркані сліди від пострілів в напрямку Патрушева та Хоршевої на рівні їхніх голів і тулубів. У зв’язку з цим розглядається версія подвійного замаху – в т.ч. на “в.о. міністра ради міністрів “ЛНР”Хоршеву”,– зауважив координатор ІС.

Також він додав, що у лікарні Патрушева оформили під прізвищем “Петров”, оскільки за особистим розпорядженням Плотницького вищезазначений інцидент приховується у ЗМІ.

Читайте також: Тука про блокаду Донбасу: У цих людей в головах повний сумбур

Джерело.

You cannot copy content of this page