fbpx

На Київщині знайшли зниклу школярку: святкувала закінчення 9 класу

На Київщині працівники Васильківського відділу поліції знайшли 15-річну дівчинку, яка протягом доби не виходила на зв’язок з рідними.

Про це заявили в Васильківському відділі поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.

“Вночі 11 червня на спецлінію Київської обласної поліції 102 надійшло повідомлення про зникнення 15-річної дівчинки. Школярка вже деякий час перебувала на обліку в поліції, і правоохоронці постійно проводили з нею профілактичні бесіди”, – повідомили в поліції.

На пошуки неповнолітньої було орієнтовано всі групи реагування патрульної поліції і працівники ювенальної превенції. Правоохоронці перевірили громадські місця, де могла перебувати дівчинка, і встановили коло її знайомих.

“Знайшли школярку в сусідньому селі. З’ясувалося, що вона зустрілася з подругою, щоб відсвяткувати закінчення 9 класу. Після чого дівчинки вирішили продовжити свій відпочинок у знайомої в сусідньому селі”, – розповіли в поліції.

Обидві неповнолітні були доставлені у відділ поліції, з ними проведено профілактичну бесіду.

Батьків дівчинки притягнули до адміністративної відповідальності за ст.184 (невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте також: ПІД КИЄВОМ ЗНАЙШЛИ ТІЛО ЗНИКЛОЇ 16-РІЧНОЇ ДІВЧИНИ

Джерело.

You cannot copy content of this page