fbpx
Дозвілля
На концерт Потапа і Насті у Вінниці глядачі йшли під крики «Ганьба!» (відео)

У Вінниці, попри протест і заклики активістів заборонити концерт “проросійських” зірок Потапа і Насті, на їхньому шоу побували 3 тисячі вінничан.

Представники ГО «Автомайдан Вінниччини», цивільного корпусу «АЗОВ» та активісти-націоналісти прийшли до торговельного центру «Мегамолл», аби бойкотувати концерт Потапа (Олексія Потапенка) і Насті (Анастасії Каменських). Вимога активістів – заборонити концерт зірок, які гастролюють у Росії, що воює з Україною.

– Викинуті великі гроші на російську пропаганду та її охорону. Влада має на офіційному рівні заборонити такі концерти. Як висловлюється наш мер? Що він би не рекомендував? Що це за позиція?! Потрібно рішення про заборону таких концертів. Прийшла велика кількість людей зараз, але вже другий рік йде війна, і людей треба виховувати не на російській пропаганді, – висловився лідер Цивільного корпусу «Азов» у Вінниці Олександр Яремчук.

Своїм протестом активісти намагалися привернути увагу влади і шанувальників творчості епатажного дуету, які купили квитки на концерт. З промовистими плакатами та відвертими фотографіями зірок протестувальники стали біля головного входу на концерт. Глядачів, які все ж збиралися цього вечора послухати Потапа і Настю, не чіпали, вони спокійно проходили повз.

Далі активісти, щоби достукатися до людей, вирішили змінити місце протесту. Із плакатами і криками «Ганьба!» вони рушили до входу в саму концерту залу. Але це не дало жодних результатів.

– До нас ніхто не підійшов, ніхто не поцікавився, що відбувається, ніхто не передумав йти. Я думаю, що ці люди при будь-якій революції, при будь-яких змінах, навіть при тому, якщо розпочнеться якась громадянська війна – вони будуть латентні, – сказала лідерка “Автомайдану Вінниччини” Таїса Гайда.

Загалом концерт Потапа і Насті відвідали 3 тисячі осіб. Свою присутність на шоу вінничани виправдовували тим, що не варто плутати політику і творчість.

Джерело.

Реклама