fbpx
Дозвілля
На кохану Кличка-молодшого подали в суд через собак

Колишня доглядальниця собак американської зірки Хайден Панеттьєрі подала в суд на актрису за те, що та не доплатила їй велику суму грошей. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на TMZ.
Як зазначає видання, якась Тіа Брукс заявила, що наречена українського боксера Володимира Кличка не доплатила їй $ 8,5 тисячі за те, що та доглядала за двома її собаками – Зандер і Зеной. Кілька років тому актриса взяла двох песиків із притулку – метиса ротвейлера і лабрадора і суміш лабрадора з пітбулем.

Читайте також:З СИГАРЕТОЮ В РУКАХ І БЕЗ МАКІЯЖУ: НАРЕЧЕНА КЛИЧКО СХОДИЛА ЗА ПОКУПКАМИ (ФОТО)

Панеттьєрі залишила їх на утримання Брукс (за $ 30 в день) до тих пір, поки не знайдуться постійні господарі тварин. Однак, після закінчення 6 років, Тіа сама дала оголошення і знайшла господарів для собак.

Як повідомляється в листі актриси і її юриста Марті Сінгера, доглядальниця продовжувала виставляти рахунки за свої послуги навіть тоді, коли собак у неї вже не було. Як зазначається, за цей термін Хайден витратила близько $ 120 тисяч за догляд за Зеной і Зандер. Брукс, зі свого боку, аргументує тим, що багато грошей пішло на ветеринарів, так як одна з собак була дуже хвора.

Джерело.

Реклама