fbpx
Події
На фонд Катерини Ющенко завели кримінальну справу

Кримінальне провадження відкрили з приводу коштів, зібраних на будівництво “Лікарні майбутнього”.
Проти фонду Катерини Ющенко Україна 3000 відкрили кримінальне провадження, повідомила на своїй сторінці у Facebook сама дружина третього президента України Віктора Ющенка.

За її словами, кримінальне провадження відкрили з приводу коштів, зібраних на будівництво “Лікарні майбутнього”.

Катерина Ющенко повідомила, що за минулі 5 років вони пережили 14 перевірок – це були СБУ, КРУ, Генеральна прокуратура, Податкова адміністрація, міліція. Жодна з перевірок не виявила нічого протизаконного у діях фонду, жоден зі слідчих не знайшов навіть натяку на розкрадання, присвоєння, нецільове використання зібраних благодійних коштів.

Читайте також:  Клінічна смерть і сім операцій: журналісти розповіли історію дивом врятованого бійця АТО (відео)

“Отже, повідомляю вам, проти нас знову відкрито справу. Цього разу кримінальне провадження правоохоронні органи отримали за зверненням від однієї дуже цікавої організації – Громадська безпека і розвиток. Вона зареєстрована у листопаді 2015 року у місті Херсон. Раніше це об’єднання називалося Нове слов’янське покоління. Його представляють відкриті сепаратисти, які кілька років тому хотіли створити сепаратистську Херсонську народну республіку “, – розповіла керівниця фонду.

Також Ющенко закликала правоохоронні органи розібратися у ситуації і припинити антиукраїнську діяльність організації Громадська безпека і розвиток (м.Херсон) та її ідеологів Тетяни Томіліної й Олександра Гуляєва.

Раніше губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль оприлюднив інформацію про внески олігархів у проект Лікарня майбутнього часів президентства Віктора Ющенка, які, за його словами, були розкрадені.

Джерело.