fbpx

На автомобілях біженців фіни заробили 23 тис євро

У фінському місті Салла, неподалік від кордону з Росією, пройшов дводенний аукціон з продажу автомобілів біженців.

Усі 128 автомобілів, виставлені у якості лотів, були успішно продані, пише ТАСС. Найбільше автомобілів, одинадцять, купив підприємець з фінського Торніо. За свої придбання він виклав 68 євро.

У митниці повідомили, що в результаті аукціону державна скарбниця поповнилася на 23 тисячі євро. За перший день організатори аукціону, фінська митниця, заробили 10 тисяч євро, а на другий – 13 тисяч.

Покупцям виступили не тільки місцеві жителі , а приїздили й естонці. Люди звідти придбали за 250 євро “Волгу” і “Ладу”. Два автомобілі погнав додому громадянин Росії.

Читайте також:  Як обдурити встановлені на автошляхах відеокамери

У списку лотів переважали машини моделі “Лада”. За них давали від декількох десятків до декількох сотень євро. У той же час іноземні автомобілі публіку не цікавили. Наприклад, “Опель” купили за один євро, а за Volkswagen, Volvo, Audi та інші іномарки давали по кілька десятків євро.

Найбільше просили за “Волги”, бо у списку їх було небагато. У п’ятницю найдорожчий такий автомобіль коштував 640 євро, але в суботу максимальна ціна злетіла майже вдвічі – за 1,2 тисячі євро “Волгу” на пам’ять придбала собі адміністрація Салли. Другий за вартістю такий автомобіль був проданий за 800 євро.

Володарі машин зможуть отримати їх і забрати всі документи протягом наступних кількох днів. Їм потрібно буде також сплатити ПДВ у розмірі 24% від вартості покупки, а також 10% митний збір.

Джерело.

You cannot copy content of this page