fbpx

МЗС України закликає підписати петицію щодо створення спеціального трибуналу над путіним

Дмитро Кулеба: «Віддавши наказ напасти на Україну, Путін вчинив злочuн агpесії, найтяжчий з усіх злочинів проти міжнародного миру. Цей злочин не може і не має залишитися безкарним. Саме тому ми закликаємо наших міжнародних партнерів підтримати створення Спеціального трибуналу щодо злочuнy агресії проти України. Світова громадська підтримка ініціативи дуже важлива. Ми закликаємо людей по всьому світу підписати петицію «Путіна під трибунал»

У березні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вперше закликав міжнародну спільноту створити такий спецтрибунал. Відтоді ця ідея отримала підтримку юридичної спільноти та громадянського суспільства, ПАРЄ, Європарламенту, ПА НАТО та ПА ОБСЄ, а також 1,8 мільйона людей, що підписали петицію на Avaaz.

Російська влада вимагає від Avaaz видалити петицію під назвою «Путіна під трибунал», яка закликає притягнути до відповідальності російське політичне та військове керівництво, зокрема шляхом створення Спеціального трибуналу щодо злочuну агpесії проти України.

Громадська підтримка цієї ідеї в усьому світі дуже важлива.

Avaaz закликав прихильників петиції зібрати більше підписів, щоб досягти позначки у 2 мільйони. Ми приєднуємося до Avaaz і закликаємо підтримати петицію.

Маємо довести російським лідерам, що їхні злочини не залишаться безкарними і що позиція світу щодо відповідальність за тяжкі злочuнu, скоєні російськими посадовцями та військовими в Україні та проти неї, залишається жорсткою.

Міністерство закордонних справ України

You cannot copy content of this page