fbpx
Дозвілля
Ми зі свекрухою посперичались: я доводила, що її повчання не мають абсолютно ніякого практичного підґрунтя і вона трьох днів на одинці з моїми дітьми і хатніми клопотами, просто не витримає. Свекруха заявила, що легко і ми з чоловіком на три дні поїхали відпочивати

Я заміжня дванадцять років і у мене троє дітей. Так вийшло, що перші п’ять років ми з чоловіком не могли стати батьками. А потім по черзі з’явилося троє дітей, двоє хлопчиків і дівчинка. Старшому сім років, середнього п’ять, і молодшої дівчинці два роки. Ми живемо окремо, тому в нашу сім’ю ніхто не втручається. Хоча моя свекруха і на відстані любить часто давати поради.

У нас, в принципі, нормальні відносини, але іноді вона перегинає палицю. Такі мені речі намагається пояснювати, ніби я вчора світ побачила. Це так принизливо, коли тебе вважають абсолютно неспроможною зрозуміти елементарне. Але при цьому вона робить безневинний вираз обличчя, і каже: мила це ж для твого блага! Ну як вже зрозуміло, я більше семи років в декреті. Тому сім років я не одягала красивої сукні і не спала жодного дня довше шостої ранку.

Все, що я бачу кожен день це підгузки, горщики, каші і гойдалки. Я не кажу що мені особливо важко. Знаю, що багато так живуть. Потім ще потрібно встигнути уроки зі старшим повчити, середнього з саду забрати, приготувати вечерю, перепрати речі і з щасливою посмішкою зустріти чоловіка. Але я так втомилася, мрію відпочити і виспатися.

Якось в розмові зі свекрухою я про це проговорилася. На що свекруха відповіла, що дійсно багато так живуть, і домашнє господарство не може бути тягарем, якщо ти хороша господиня. Ось вона, наприклад, виховувала двох дітей і при цьому працювала і вдома встигала. Мене це звичайно зачепило, і я сказала, що вона і трьох днів не витримає на домашньому господарстві з моїми трьома дітьми. Я вже уявила, як мама чоловіка буде їх збирати по супермаркету, коли за продуктами піде. Це ж три мавпи, там пильність ні на секунду не можна втрачати. Та й вдома очі, увага потрібна, не встигнеш відвернутися, як уже щось рознесуть. Свекруха відповіла: легко! Так ми і домовились, ми з чоловіком їдемо на турбазу на три дні, а вона у нас вдома з трьома дітьми.

І ми поїхали. Я, звичайно, чекала дзвінка в перший же день. Яке ж було моє здивування, коли три дні я спокійно відпочивала і засмагала під сонечком, і мене ніхто не турбував. Відпочинок виявився прекрасним, це дійсно, що потрібно було. Ще більше я здивувалася, коли через три дні ми приїхали додому, і квартира була на місці, причому чиста і прибрана. Діти були чистими і спокійними, та й свекруха виглядала відмінно. Ні краплі втоми на обличчі, або слідів нічного недосипу. Виходить моя свекруха права, а я просто ледащо, або не можу правильно розподіляти свої сили і час.

Тепер до постійної втоми і недосипу додалась невпевнені в собі і розчарування. Чим же я не така? Чому у сторонньої людини все вийшло а я ніби з пралки щойно вийшла.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.