fbpx
Події
“Ми залишилися в тому, в чому тікали від вогню”- трагедія родини віруючих, в яких 7 дітей

Пожежа у будинку на Старому місті Вінниці почалася з горища У будинку проживає батько-інвалід, мати, їх семеро дітей і сестра батька Погорільці з подивом сприйняли те, що їх в Інтернеті назвали циганською родиною.

-Ми залишилися в тому одязі, в якому тікали від вогню, – розповідає 21-річна Ольга Бабій, найстарша з дітей. – Сталося це в день. Я була на роботі. Дома залишалися тато з тіткою, вона на зиму приїжджає до нас з села, молодший брат і сестра. Сестра почула запах диму, заглянула на горище, а звідти вже палало полум’я. Брат перший вибіг у кімнатних тапочках і роздягнений. Тато вивів тітку. Разом з ними з хати виходила сестра. Їх прийняли сусіди. Від них подзвонили пожежникам. Коли я приїхала з роботи, три машини гасили вогонь. Ми втратили все, що було в будинку. Нічого врятувати не вдалося.

Міська влада тимчасово надала погорільцям три кімнати в одному з гуртожитків. -У гуртожитку дуже холодно, – продовжує Ольга.- Тому спали ми в одязі. З самого ранку всі поїхала на згарище. розбираємо те, що залишилося.

Читайте також:ЗАГАДКОВА СМЕРТЬ ШКОЛЯРА ПРИГОЛОМШИЛА ЧЕРКАСИ

Як стверджує співрозмовниця, житло споруджували батьки, всі діти народилися в цьому будинку.

-Не знаю, хто це вигадав, що ми, цигани, захопили чужий будинок, захламили його і через це сталася пожежа,- розповідає пані Ольга. – Я особисто від народження блондинка. Не знаю, чи бачив хтось блондинок серед циганів.

У прес-службі управління Держслужби з надзвичайних ситуацій пояснили, що сім’я проживала у будинку, який виведено з експлуатації житлового фонду.

Подробиці про пожежу і «циганів»-погорільців журналіст RIA розповість після вивчення ситуації.

Джерело.

facebook