fbpx

Ми щасливі – кожен окремо: чому найгарніша пара серіалу “Школа” розпалася(відео)

Нещодавно вони ділилися спільними світлинами, розповідали про свою історію кохання, чекали на зйомки другого сезону Школи, які ми полюбили, щоб частіше бути разом, та будували плани на майбутнє, пише 1+1.

Однак акторка серіалу Школа Єлизавета Василенко зізналася, що її стосунки з її колегою по знімальному майданчику Олександром Петренком добігли кінця. У своєму Instagram вона опублікувала відеозвернення.

«Це правда – ми розлучилися. Це мало статися давно. Але, певно, ми не могли перейти той етап, що звикли один до одного. Тепер настав час. Ми щасливі – кожен окремо. Я бажаю йому щастя», – сказала Ліза.

Раніше, у Світському житті з Катериною Осадчою Олександр зізнався, що Ліза була його першим коханням. На що Єлизавета сказала, що їхні почуття були особливими. «У мене вже були стосунки, але я не відчувала такого, як зараз», – зазначила вона.

Читайте також: Поки старше покоління обуpeне, юні глядачі рахують хвилини до виходу наступної серії: щo думають українці про серіал “Школа”

Єлизавета Василенко та Олександр Петренко офіційно заявили про розрив стосунків. Чому розпалася найгарніша пара серіалу «Школа» – дізнайтесь у відео.

You cannot copy content of this page