fbpx
Без рубрики
Ми п’ємо цей напій щодня і навіть не підозрюємо, що він викликає рак грудей!

Якщо жінка вживає  багато жирних молочних продуктів, вона ризикує своїм здоров’ям.

Рак молочної залози вважається надзвичайно поширеним захворюванням в наші дні. Однак про цю хворобу відомо з найдавніших часів, ознаки раку і різних пухлин грудей виявлені навіть у єгипетських мумій.

Чи не все так страшно: зараз медицина володіє достатніми знаннями для того щоб допомогти жінці, у якої виявлений процес утворення злоякісної пухлини. Звичайно ж, якщо захворювання відмічено вчасно! Але найголовніше – схоже, німецьким дієтологів вдалося знайти головні причини раку грудей.

Рак молочних залоз у жінок

Якщо жінка вживає в їжу багато жирних молочних продуктів, вона ризикує своїм здоров’ям. Німецькі дієтологи провели дослідження, в результаті яких з’ясували: високе споживання жиру, особливо жиру, присутнього в молоці  і сирі, – фактор, що сприяє появі злоякісних клітин.

Рясне споживання жирів викликає зростання внутрішньочеревного жиру і підвищує вироблення гормонів естрогену і прогестерону. Прийом протизаплідних препаратів також може стати причиною надмірної кількості естрогену в жіночому організмі. Цей фактор підвищує ризик захворіти на рак молочної залози в кілька разів!

Краща профілактика раку молочної залози – обмежити споживання жирного молока і жирного твердого сиру. Якщо ти будеш стежити за своїм меню пильно, вдасться уникнути не тільки проблем із зайвою вагою, але і виникнення ряду небезпечних захворювань.

Читайте також:ЯК ВМІЛІ ЗАКАРПАТЦІ ВЕЧОРАМИ СОБІ НА МАЄТКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ (ФОТО)

На жаль, ми схильні забувати про те, як багато значить наш раціон … Перед тим як з’їсти що-небудь, задумайся: чи дійсно це свіжий, корисний для здоров’я продукт, чи не занадто він жирний, чи не занадто напханий всілякою хімією. Бажаю міцного здоров’я тобі і твоїм близьким!

Джерело.

Реклама