fbpx
Події
Ми не воюємо з бомжами. Як би так було в Україні не було б війни вже як 9 рік, окупованих територій

Вітаю Друзі!

Багато почав потрапляти на відео, пости, де люди починають аналізувати і робитись експертами у всіх напрямках….

Хочу висловити свою особисту думку :

1. Ми не воюємо з бомжами… Як би так було в Україні не було б війни вже як 9 рік, окупованих територій та загиблих Героїв, як і поpанених!

2. Щоб забезпечити і далі підтримувати одного Захисника треба платники податків і повірте їх потрібно не мало… Враховуючи те що в нашій країні напевно одна з кращих тіньових економік то виходить що їх треба ще більше і не треба забувати що в Бригаді є і тилові служби!

3. Якщо бажаєте отримати 100 000 гривень у місяць можете поїхати на передову не треба оцінювати життя – воно безцінне!

4. Держава має все давати – погоджуюсь, але є норми того чого вона має дати і повірте там багато чого немає, на жаль! Пояснювати що воно може псуватись у бойових умовах, під обстрілами горіти і все решта немає сенсу. Просто візьміть один і той самий одяг та взуття і спробуйте носити його місяць! Питання напевно відпаде відразу.

5. Бойовий дух захисників це теж дуже важлива складова і повірте що я вже спілкувався не з одним командиром різних ланок і багатьох особисто знаю так ось передаю їхні слова : “Розумієш, коли Ви присилаєте якісь корисні для нас речі, разом з листівками, хлопці, як малі діти, радіють коли то отримують!”

У мене ротний ще тиждень ходив радий що в нього файна плитоноска, а хлопці не могли нарадуватись кросівкам з листівках від дітлахів, і “скажи, що ми банки обов’язково повернемо, бо на них написано – банку повернути особисто в руки!”

Друзі зараз наша справа з Вами зробити все можливе за для Перемоги України бо я хочу жити саме в цій країні і не в якій іншій.

І дуже хочу щоб мої і Ваші діти жили у мирі і не знали, що таке війна!!!

Не треба недооцінювати ворога!

Обняв!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Артур Кирєєв, Facebook