fbpx
Події
Ми не спостерігаємо відведення російських військ від Києва, – Міноборони

Раніше з’явилася інформація, що російські окупанти відступають від Києва. Однак в Міністерстві оборони України ці дані спростували, передає 24 канал.

Про це заявив речник Міноборони України Олександр Мотузяник на брифінгу 26 березня. Він також наголосив, що завдяки низці успішних контратак ЗСУ справді зуміли відкинути ворога в деяких районах Київської області.

Попри інформацію американських ЗМІ, що Київ, мовляв, більше не є головною ціллю окупантів, відводити свої війська від столиці Росія не поспішає.

“Наразі ми не спостерігаємо відведення російських військ з певних районів Київщини. Навпаки – ЗСУ у цих районах проводять успішні операції. Як я вже наголошував, подекуди ворога відкинуто від столиці більш як на 70 кілометрів. В окремих районах підрозділи збройних сил Росії перебувають на відстані 35 кілометрів від Києва”,– повідомив Мотузяник.

За його словами, Росія, вочевидь, розуміє, що сил для “взяття” Києва їй бракує.

“Для того, щоб захопити столицю України, потрібна надзвичайно велика кількість особового складу і техніки, яку наразі окупанти забезпечити не можуть”, – підкреслив речник Міноборони. Водночас Київ готується до будь-якого розвитку ситуації, тому місто посилено укріплюють та обороняють.

Фото ілюстративне.