fbpx
Дозвілля
Ми не повинні думати про дитину під час свята, — твердила вона. — Це суцільний клопіт. До того ж, він ще маленький, і йому там буде нудно

Ми з моєю нареченою Наталею кохали один одного з юності. Нині нам по 20 років. Потоваришували ми ще в четвертому класі,  так досі і разом.

Досить рано у нас з’явився син. Я знаю, це не те, чого б хотіли наші батьки, але так вийшло. Хіба дитина в цьому винна? Тепер усі його люблять і він для нас скарб.

Нині нашому синові Данилові 3 роки. Ми живемо з ним окремо від батьків, і кілька місяців тому я зробив пропозицію Наташі.

На весіллі буде близько 100 гостей, багато з них моя рідня з усіх куточків країни. Ми не надто тісно спілкуємось, але на великі сімейні заходи всі збираються разом.

З того часу, як ми заговорили про весілля, моя мама весь час говорила, що Данилка треба залишити з нянею.

— Ми не повинні думати про дитину під час свята, — твердила вона. — Це суцільний клопіт. До того ж, він ще маленький, і йому там буде нудно.

Але я та моя наречена хочемо, щоб син розділив з нами цей особливий момент. Тітонька Люда, мамина сестра, сказала, що доглядатиме Данилку під час весілля, так що нам не доведеться турбуватися за дитину і ми всією родиною зможемо бути присутніми на урочистості.

Але у мами якийсь бзик. Вона наполягала і бурчала, що Данило не можна перебувати на весіллі.

Незабаром я дізнався причину, через яку вона не хоче, щоб син з’являвся на весіллі. Виявляється, мої батьки ніколи не говорили далеким родичам, що у нас із Наталкою є дитина. І тепер матері не хочеться, щоб всі дізнаються про цей факт на весіллі.

Вона каже, що їй дуже незручно і їй не хочеться, щоби за спиною всі обговорювали сина, якого ми прховували.

– Навіщо це зараз розкривати? Розмовлятимуть не про вас, а про Данилка. Та й мені як піти? Це ж моя рідня, як я їм в очі дивитимусь, що скажу?

А щодо мене, я не міг повірити, що вона приховуватиме від усіх те, що має внука. До того ж мені неприємно, що у цій ситуації її більше турбує саме її імідж.

Я так і сказав їй і батькові (оскільки він був з мамою в одному човні) – вони більше не допускаються на моє весілля. Наташа на моїй стороні. Вона теж не розуміє причини такого ставлення і вчинку, як такого.

Більше того, виявилось мама заборонила про це казати і розповідати будь-кому. Тобто про те, що ми стали батьками знало лиш вузьке коло рідні і все.

Мені неприємно, прямо до сліз. Я програміст і заробляв чи не зі школи. Ми самодостатні, на весілля заробили самі. Що за циркова вистава?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.