fbpx
Дозвілля
Ми більше не разом: модель і зірка телевізійного шоу “Холостяк” Раміна, зробила несподіване зізнання (фото)

Раміна Есхакзай вирішила не виходити за Віталія Козловського.

Наречена відомого українського співака Віталія Козловського, модель і зірка телевізійного шоу “Холостяк” Раміна Есхакзай, зробила несподіване зізнання в своєму мікроблозі.

Дівчина опублікувала фото з Козловським і заявила, що весілля не буде.

“Finita la comedia. Довго не хотіла писати цей пост, тому що усвідомлюю, скільки г … поллється в мою сторону … та нехай, мені не звикати … Друзі, журналісти і всі небайдужі люди, які цікавилися життям нашої пари, хочу повідомити вам, що ми більше не разом, ми розлучилися “, – написала Раміна.

Читайте  також: АКТРИСА СТУДІЇ «КВАРТАЛ 95» ЗАЧАРУВАЛА КРАСОЮ В НАРЯДІ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ДИЗАЙНЕРА (ФОТО)

“Це складне рішення прийняла я. Причиною послужила моя неготовність до створення шлюбу. Виходити заміж тільки через те, що я пообіцяла публічно – нерозумно, це моє життя.

Відразу хочу вберегти себе від наклепу з боку преси і напишу, що причина розлучення не в зрадах, не у відсутності любові і подібних негативних моментах. Ми любимо один одного, але поки що взяли паузу в стосунках. Як буде далі – час покаже “, – додала вона.

Відзначимо, що сам Віталій вже давно дивує шанувальників сумними постами. Так, нещодавно він цитував Омара Хайяма:

Один не розбере, чим пахнуть троянди,

Інший з гірких трав добуде мед,

Кому-то дрібницю даси, навіки запам’ятає,

Кому-то життя віддаси, а він і не зрозуміє.

Finita la comedia … 💔💔💔 Друзья, журналисты и все неравнодушные люди, которые интересовались жизнью нашей с Виталиком пары. Хочу сообщить вам, что мы больше не вместе , мы расстались . Это сложное решения приняла я. Причиной послужила моя не готовность к созданию брака . Сразу хочу уберечь себя от клеветы со стороны прессы и напишу , что причина расставания не в изменах и не в подобных негативных моментах . Итак, мы пока что взяли паузу в отношениях. Как будет дальше – время покажет. P.S: я так поняла,мы играем в игру “Тупой и ещё тупее” , нужно объявить конкурс на выдумку самой тупейшей причины расставания 🤦🏻‍♀️

Допис, поширений Ramina Eskhakzai Official (@raminalalala)

Джерело.