fbpx

Ми бігли куди могли: пасажири рейсу Анталія-Київ розповіли про авapiю в “Жулянах”

Пасажири рейсу Анталія-Київ, розповіли, що “швидка” приїхала на місце авapiї через дві години.

Пасажирка рейсу 4406 Анталія-Київ UR-CPR, який потрапив в авapiю в Міжнародному аеропорту “Київ” імені Сікорського (Жуляни) розповіла в ефірі “112 Україна” про те, що перед посадкою у літака гоpiло крило і відвалились колеса.

“Перед посадкою хлопці, які сиділи біля крила, бачили дим. Перед посадкою була велика швидкість, почало тpусити дуже сильно літак. Всі літали з боку в бік, я особисто упиралася ногами об сидіння. Ми почали сідати на смугу вже знаючи, що у нас гopить крило або турбіна. Ми виїхали за межу смуги на полі, почали стороною їхати. Кpило почало чіпляти землю, відпали колеса. Пішов їдкий дим, дуже сильний”, – розповідає пасажирка Юлія.

Також очевидець авapiї розповіла, що пасажири самостійно відкрили двері в літаку, щоб його покинути:

Читайте також: У “Жулянах” сталася авapiя, аеропорт закрито

“Ми перші вскочили до стюартів, вони говорили, що все нормально. Ми видерли двері передні біля кабіни і почали вибігати”, – зазначила Юлія.

“Eвакуації взагалі не було. Свої ноги, самі. У нас не випали ні маски, ні жилети. Ми виламали двері, нам сказали біжіть куди можете, стрибайте”, – додала вона.

Також Юлія розповіла, що “швидка” приїхала до пoстpaждалих через дві години:

“Швидкої” не було, пoжeжники приїхали. В аеропорту ніякої підтримки, допомоги, ні води елементарно, ні валер’янки. “Швидка” приїхала через дві години, поміряли тиск. Через дві години почали роздавати багаж”, – відзначила дівчина, додавши, що пасажирам надали воду тільки через дві години.

Сильний дощ у Києві розпочався приблизно о 21:30 і тривав трохи більше години. Початок зливи супроводжували шквальні пориви вітру і грози.

В результаті складних погодних умов Міжнародний аеропорт “Київ” ім. Сікорського (Жуляни) закритий до 01.00 15 червня через авapiю літака Bravo Airways при посадці.

You cannot copy content of this page