fbpx
Події
Муженко усунув з посади командирів частини на Київщині, де до смерті забили солдата

Очільник Генштабу взяв розслідування загибелі бійця під власний контроль.

Командира військової частини на Київщині, у якій до смерті забили солдата Ігоря Тимощука, а також командира підрозділу усунули від виконання службових обов’язків до завершення розслідування.

Про це повідомили у прес-службі Міноборони із посиланням на рішення начальника Генштабу – Головнокомандувача ЗСУ генерала армії України Віктора Муженка.

“Виникли сумніви в об’єктивності розслідування, яке проводилося у військовий частині. Тому було прийнято рішення усунути з посади командира частини та командира підрозділу до закінчення слідства”, – заявив він.

За словами Муженка, він особисто контролюватиме, щоб обставини та причини смерті 32-річного солдата, який проходив службу у військовій частині в селищі Семиполки на Київщині, розслідували об’єктивно.

Нагадаємо, скандал вибухнув в одній із військових частин Київської області – мобілізованого чоловіка забили так, що той потрапив до шпиталю в комі.

За кілька днів військовослужбовець, не приходячи до тями, помер. Родичам віддали тіло солдата з численними синцями на голові, тулубі та ногах. Згідно із висновком судмедексперта, чоловік невдало впав під час епілептичного нападу.

Джерело.