fbpx

“Мукачівських” стрільців звинуватили в тероризмі

Відносно чотирьох представників ДУК “Правий сектор” завершено досудове розслідування про вчинення тяжких злочинів, в тому числі теракту в Мукачево в липні 2015 року, повідомляє ГПУ.

“Підозрювані протягом 2014-2015 років у складі банди скоїли злочини на території Львівської та Закарпатської областей, в т.ч. – ряд особливо тяжких і тяжких злочинів”, – сказано в повідомленні відомства.

Зокрема, вони звинувачуються за такими статтями: теракт, вчинений за попередньою змовою групою осіб; погроза вбивством, із застосуванням вогнепальної зброї і вибухових пристроїв; блокування транспортних комунікацій шляхом їх перекриття транспортними засобами та озброєними особами; умисне заподіяння легких і тяжких тілесних ушкоджень; умисне знищення і пошкодження чужого майна шляхом вибуху; придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів і вибухових пристроїв; умисне заподіяння групою осіб тяжкого тілесного ушкодження з метою залякування; умисне заподіяння легких тілесних ушкоджень.

У ГПУ нагадали, що за скоєння особливо тяжких злочинів передбачена кримінальна відповідальність у вигляді довічного ув’язнення та позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна.

Щодо ще п’яти підозрюваних, які оголошені в розшук, досудове розслідування триває.

Нагадаємо, 11 липня в Мукачеві сталася перестрілка за участю людей, близьких до народного депутата Михайла Ланьо, місцевих міліціонерів, а також членів Правого сектора. За різними даними, в результаті перестрілки загинули до 4-х чоловік, до 14 були поранені.

Читайте також: ЯК 23-РІЧНА МЕШКАНКА МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ПРОДАВАЛА ДІВЧАТ (ВІДЕО)

Джерело.

You cannot copy content of this page