fbpx
Події
Мухарський повідомив про нові деталі cкaндалу з екс-дружиною Сніжаною Єгоровою (відео)

Український шоумен Антін Мухарський заявив, що за три роки судової тяганини зі своєю колишньою дружиною Сніжаною Єгоровою виплатив їй майже мільйон гривень аліментів, пише maximum.fm

Крім того, Мухарський знову показав відео, на якому Єгорова не пускає його до дітей, забороняючи говорити в їхньому домі українською мовою.

Шоумен розповів, що Сніжана Єгорова вигнала його дому, коли він розпочав свій український проект “Орест Лютий”. Опісля він підписав контракт, погодившись на аліменти в 300 тисяч гривень.

Щоправда, у договорі був пункт, за яким після зміни матеріального стану або сімейного положення сторони можуть переглянути цю суму в добровільному або судовому порядку. Уже понад 3,5 роки, впродовж яких Мухарський активно допомагає aрмiї та значно рідше з’являється на ТБ, триває тяганина щодо аліментів.

Читайте також: В МЕРЕЖІ РОЗШУКАЛИ ПЕРШЕ ІНТЕРВ’Ю 14-РІЧНОЇ ТІНИ КАРОЛЬ (ВІДЕО)

“Сьогодні я побачив вже колишню дружину в ролі експерта із сімейного права на засіданні комітету Верховної Ради де обговорювалося питання нового закону “Про стягнення аліментів”.

Поруч — купа поважних людей, які уважно слухають історії про “націонал-фaшиcта”, “пaдoнка-алiмєнтщiка” і “підступногго зpаднuка”, який на цей момент (це якось усюди замовчується) виплатив своїм дітям за три роки 901 457 грн. Тож, якось дуже пригадалася СМСочка трьохрічної давнини: “Ну, котічєк, тобі кaпeць. Ході оглядивайся!” – обурився Антін Мухарський, згадавши про “серйозних покровителів” Єгорової.