fbpx
Події
Мріяли служити в КОРДІ та писали пророчі рядки: ким були загиблі у Княжичах поліцейські

Майже в усіх лишилися вдови та діти-напівсироти. У 29 років вдовою з двома маленькими синами стала дружина загиблого керівника відділка управління КОРД поліції Києва майора Віталія Валецького. У суботу її чоловік мав вихідний, але йому подзвонили і попросили взяти участь у допоміжній групі.

“Ми чекали, що зранку тато приїде так, як завжди”, – зізнається жінка. Вона разом із чоловіком родом з Тернопільщини. Близькі розповідають, що теща звела молодій родині хату у місті Кременець, але вони обрали життя в Києві – торік будинок продали і купили квартиру в столиці. До цього майже 10 років прожили у гуртожитку, де Віталія згадують, як великого професіонала і патріота. Він їздив в АТО, бував під обстрілами у гарячих точках, але загинув на мирній Київщині від куль своїх.

Служити у спецпідрозділі КОРД за іронією долі мріяв і Сергій Орлов. Він – наймолодший серед загиблих, йому було лише 24 роки. Молодший інспектор Броварського райвідділка поліції охорони у соцмережі писав багато жартівливих статусів. Один із них, сентиментальний, “Казці бути!”, залишив тиждень тому, коли випав перший сніг. Є на його сторінці і немов пророчий напис: “Ми живемо пліч-о-пліч зі смертю, і з цього знання черпаємо мужність”. Він єдиний, хто не встиг одружитися. Дівчина Сергія у соцмережі пише: близькі називали його “Орлом” і згадує, як він часто казав, що “орли своїх не кидають”.

Орлов дружив зі своїм колегою, теж із Броварів – 25-річним Євгеном Куртєвим. Старший сержант не дожив до свого дня народження місяць. Одружився чотири роки тому, у соцмережі викладав багато зворушливих світлин.

Єдиного сина Олександра Маніцу втратила киянка Світлана. Заплакана мати виносить з квартири його світлину. Каже, Саші було лише 27, стати поліцейським він мріяв зі шкільної парти, хоча мати не раз його відмовляла. “Я боялася. Дуже хороший, таких нема”, – каже жінка. У лейтенанта Маніци напівсиротою залишився 4-річний син. Теща оплакує Сашу, як рідного сина

Ще один співробітник столичної Нацполіції Юліан Рудько загинув у 25. Він родом із Чернівецької області, два роки тому женився. Друзі кажуть, що його вагітна дружина вночі потрапила в лікарню.

Читайте також: Долар і євро продовжили стрімке здорожчання в курсах нацбанку на 6 грудня

Джерело.

 

facebook