fbpx
Події
Можна знайти роботу на 80 і більше тис. грн: що пропонують українцям за кордоном

В Україні мінімальна заробітна плата становить 3723 грн. У середньому українці отримують 8480 грн щомісяця.

За кордоном роботодавці обіцяють платити більше. Можна знайти роботу на 80 і більше тис. грн, пише Gazeta.ua

Директор з продажу (Грузія). Директору з продажу у Грузії компанія Billion Estate обіцяє платити 130 тис. грн. Роботу пропонують у міжнародному будівельному холдингу з головним офісом у Батумі. Шукають фахівця, який готовий побудувати відділ продажів з нуля. Розвиватися сам і розвивати компанію. Взамін роботодавець пропонує можливість реалізації цікавих проектів, відрядження по всьому світу, постійний розвиток і конкурентна оплата праці.

Лікар-дерматолог (Кувейт). На зарплату 117 тис. грн шукають лікаря-дерматолога у Кувейт. У приватні клініки потрібні жінки від 25 до 42 років, з медичною освітою, досвідом роботи від 2-х років та знанням англійської. Працювати доведеться шість днів на тиждень з одним вихідним. Роботодавець обіцяє офіційне працевлаштування. Також оплачує переліт, медстраховку, трансфер до місця роботи і проживання.

Читайте також: Мама, яка не здала гроші на подарунки вчителям, стала об’єктом справжнього пepeслiдування

Працівник на м’ясний фабриці (Велика Британія). Працівнику на м’ясній фабриці у Великій Британії платитимуть 84 тис. грн у місяць. Це робота для чоловіків, жінок і сімейних пар до 50 років. Потрібні люди навіть без досвіду і з мінімальним англійською. Однак ініціативні та мотивовані. Щоправда майбутньому працівнику доведеться самостійно оплачувати проживання – 85 фунтів у тиждень. Це близько 3-х тис. грн.

Будівельник (країни Європи). Роботодавці з Швеції, Бельгії, Голландії, Литви та Німеччини на зарплату 80 тис. грн шукають фахівців будівельної сфери (чорнова кладка, бетонні роботи, гіпсокартон, малярка, плитка, електрика, покрівля, сантехніка). Спеціалісти потрібні з досвідом роботи від 5 років і у віці до 55 років. Працювати доведеться 10-12 годин у день. Роботодавець оплачує житло. Щоправда харчуватися потрібно самостійно.

Водій-міжнародник на автовоз легкових авто (Німеччина). Компанія H&S Transport водію-міжнароднику пропонує платити 80 тис. грн. Шукають водіїв категорії Е на автовози по трасах Європи. Потрібні фахівці до 55 років з досвідом водіння по дорогах Європи мінімум 6 місяців. Загальний стаж по категорії Е – мінімум рік. Крім того, необхідно мати закордонний паспорт, пластикові водійські права, чіп-карти. Роботодавець обіцяє офіційне працевлаштування та гнучкий графік.