fbpx
Події
Може відключитися: стало відомо про проблеми із системою “Приват24”

Операційна система Сorezoid, на базі якої працює електронний банкінг “Приват24”, не належить ПриватБанку, і якщо хостинг у ній не буде вчасно оплачений, вона автоматично відключиться.

Про це в інтерв’ю Ain.ua повідомив засновник і CEO Corezoid Олександр Витязь (також є заступником голови правління ПриватБанку і керівником Центру електронного бізнесу).

“Компанія Middleware (американська компанія, що володіє Corezoid. – Ред.) не належить ПриватБанку, так само як компанії Amazon, Google та інші IT-компанії… У ПриватБанку є аккаунт у Сorezoid і всі процеси (алгоритми) всередині цього аккаунта є власністю банку”, – заявив Витязь.

За його словами, Corezoid – незалежна американська хостінг компанія, яка продовжує роботу і просуває свій продукт на глобальному ринку.

Також Витязь зазначив, що зараз у Corezoid діє старий контракт “з дуже оптовими цінами для ПриватБанку”.

“Економічної необхідності його переукладати немає, але треба розуміти, що якщо рахунки за хостинг вчасно не оплачені, то все вимкнеться автоматично”, – наголосив він.

Нагадаємо, раніше у НБУ заявили, що відомство не володіє інформацією про те, що російська група “Альфабанк” цікавилася системою “Приват24”.

Читайте також: Приватбанк змінив ліміти на зняття готівки

Джерело.

 

facebook