fbpx
Події
Мозгова затролила Брежнєву, яка назвала Львів “східною Європою”

Продюсер висловила думку щодо нового кліпу співачки.

І не через те, що він вийшов яскравим та романтичним. Річ у тім, що в описі під відео йдеться, що воно було зняте у “східній Європі”, у той час, як у кадрі явно видно українське місто Львів.

Юзерів обурив той факт, що Брежнєва не вказала місто, де відбувалися знімання, пише ТСН

“Таке враження, що соромно було написати, що кліп зняли у Львові. Для чого цей опис “у східній Європі”? Якби в Москві зняли, напевно б, з великої букви написали, де знімання відбувалися”, – засуджують співачку одні.

“Із нагоди знімань прибрали розiп’ятиx російсько щелепних немовлят із вулиць та закрили крамниці, де м’ясoм снігурів бандерівці торгують”, – жартують над Брежнєвою інші.

Український продюсер Олена Мозгова також не змогла пройти повз ситуації, що склалася. На сторінці у Facebook вона делікатно нагадала Брежнєвій де та знімала свій кліп.

“Дорога Віро, з прем’єрою тебе, і якщо ти не знаєш де саме у Східній Європі знімала свій кліп, то можемо тобі і твоїй прес-службі підказати! Це місто, у якому п’ють міцну каву, говорять і співають переважно українською, печуть найсмачніший у світі сирник, ходять кожну неділю до церкви, як на свято. Ну і що найголовніше – всі у цьому місті затяті бандерівці”, – лишила допис у соцмережі Мозгова.

Сама Брежнєва поки ніяк не прокоментувала ситуацію.

Читайте також: У ПІДЖАКУ З ВІДВЕРТИМ ДEКОЛЬТЕ: ВІРА БРЕЖНЕВА ПРОДЕМОНСТРУВАЛА ЕФЕКТНИЙ ОБРАЗ

Реклама