fbpx
Події
МОЗ впроваджує електрону медицину

Сьогодні у Міністерстві охорони здоров’я України підписали меморандум щодо співпраці під час розроблення електронної системи охорони здоров’я (e-health). Про це відомство поінформувало на своїй сторінці у Facebook.

“Про створення електронної системи охорони здоров’я говорили протягом останніх 10 років. Проте безрезультатно, через спроби держави вирішити завдання власними силами. Команда міністерства пішла іншим шляхом, ми вирішили співпрацювати із відкритим об’єднанням ІТ-бізнесу, громадських організацій, профільних експертів, науковців і державних органів”, – йдеться у повідомленні.

У підписанні меморандуму взяли участь в. о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун, заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, голова Державного агентства з питань е-урядування Олександр Риженко, представники публічної ініціативи з електронізації сфери охорони здоров’я та профільних державних підприємств.

Результатом меморандуму стане підписання до кінця 2016 року “дорожньої карти” впровадження е-системи. Cтворення єдиних, прозорих правил доступу до неї, а також програмного забезпечення, необхідного для запуску реформи.

Читайте також: “Усіх на вулицю”: Гройсман наказав Супрун зачистити МОЗ (відео)

Джерело.