fbpx

Моя єдина дочка рано вийшла заміж. Її чоловік досить значна персона в нашому місті. Хтось скаже, що пощастило дівчинці. Ми теж так думали

Моя єдина дочка рано вийшла заміж. Її чоловік досить значна персона в нашому місті. Хтось скаже, що пощастило дівчинці. Ми теж так думали. Коли він прийшов з нами знайомитися, то справив дуже хороше враження. На той момент він був уже заможною людиною, який міг дозволити собі будь-який каприз.

Як я тепер зрозуміла, таким черговим капризом стала і моя дівчинка. Не можу сказати, що він погано ставиться до неї. Але після того як я побачила як він виходить з якоюсь мадам з готелю серед білого дня, то відразу зрозуміла, що він не шанує особливо сімейні цінності.

Я опинилася в тому районі зовсім випадково. Моя подруга занедужала, а вона повинна була відвідати одну стареньку, за якою доглядає. Я не могла їй відмовити, тому вирушила за вказаною адресою. А поруч з її будинком виявився той готель, в якому і відпочивав мій зять. Цей район знаходиться на протилежній стороні міста від нас. Думаю, що він був впевнений, що тут не може статися випадкової зустрічі з нами.

По тому, як він поводився з цією дівчиною, я зрозуміла, що відносини у них не одноразові. Надто вже ввічливий він був з нею. Їх милі посмішки один одному я ніколи не забуду. Він дуже трепетно ​​до неї залицявся, а наостанок ще й поцілував. Після такої картини сумнівів у мене виникнути не могло.

Тепер не знаю, як мені бути далі. Зять дуже впливова людина в місті. До дочки ставиться добре, та й до мене з чоловіком з повагою. Ось тільки не можу зрозуміти, наскільки ті його відносини серйозні. Якщо там просто так, то я можу його зрозуміти. А якщо він в результаті образить мою дитину?

При зустрічі з ним хотіла кілька разів заговорити про те, що дізналася. Але не змогла почати розмову. То поруч хтось був, то він був зайнятий розмовою по телефону. Але по його відношенню до моєї доньки, я бачу, що він її як і раніше дуже любить. А що ж тоді я там бачила? Невже я все не так зрозуміла?

Але мій досвід показує, що такі зустрічі не закінчуються позитивно для дружин. Приходить момент, і вони опиняються на вулиці. Я дуже переживаю за свою дівчинку. Ми з чоловіком завжди готові їй допомогти. Але у нас зараз практично немає можливості допомагати їй матеріально. А у них немовля.

Вчора діти були у нас всією сім’єю. Зовні у них все відмінно. Зять із задоволенням няньчиться з малюком, дочка світиться від щастя. Створюється таке враження, що мені привиділася та зустріч. Але я то знаю, що це є. І що робити з цим знанням ?! Просто дуже не хочу нашкодити дитині своїм втручанням в їхнє життя.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page