fbpx
Перейти до вмісту

Моя мама приїхала зі своїм новим чоловіком до мене та каже що вони будуть житти зі мною

Моя мама приїхала зі своїм новим чоловіком до мене та каже що вони будуть житти зі мною

Я живу в Італії вже 6 років, купила собі невеличку квартиру в провінції біля Мілану на збережені гроші, адже заробляю досить пристойно. Працюю в ІТ галузі, а вони як ви знаєте досить прибуткова.

Недавно моя мама вийшла знову заміж, за чоловіка який молодший на 20 років за неї. Заробляє не багато, проте її це не хвилює, адже після смерті батька в неї залишилось багато грошей.

Мені було важко прийняти нового чоловіка мами, але я розуміла що вона хоче жіночого щастя як і всі ми жінки. Ми з ним бачились всього декілька разів, і скажу чесно він мені не сподобався, але я все списувала на ревність з мого боку.

Місяць тому мама попередила мене що вони приїдуть на декілька тижні в гості, так як ми давно не бачились.

Приїхавши в перший ж день вона мені заявила, що вони хочуть залишитись жити зі мною, шукатимуть роботу та планують будувати сім’ю в Італії. Насправді, мені здалось це досить дивним, тому що мама ніколи не хотіла жити тут. Тому мене ця новина приголомшила.

Мама мені сказала: «Ми сім’я, і все повинні ділити порівну, і ти як моя донька повинна мене підтримати. Ти багато заробляєш, тому можеш зняти собі нове житло, а свою квартиру залишити нам для проживання».

Мені з самого дитинства було важко сперечатись з мамою, адже в неї сильніший характер чим у мене, і вона завжди знаходить аргументи.  Але ж в цій ситуації я не бачу жодного аргументу чому я повинна залишати їм свою квартиру, а сама жити на орендованій.

Не довго думаючи поки мами чоловік Іван вийшов до магазину, я вирішила в неї розпитати про її “спонтанне рішення”.

Як виявилось, саме Іван “підкинув ідею” відправити мене жити на орендовану квартиру, а самим залишитись на моїй.

Вигнати маму з її чоловіком на вулицю я не можу, переїжджати вони не хочуть, що мені робити?

Можливо все ж таки послухати маму, і так буде простіше вирішити цю ситуацію?

Позначки:

You cannot copy content of this page