fbpx
Дозвілля
Моя мама і мій чоловік сварилися через все: через телепередачі, які йшли на кухні по телевізору, через брудний посуд, залишений після нічного перекусу, через брудні шкарпетки, що валялися в коридорі. Я розуміла, що наш шлюб довго не протягне

Коли ми з чоловіком тільки почали жити разом, відразу почалися проблеми. Хто б в молодому віці заздалегідь потурбувався про місце проживання… Це ж другорядне, правда? Головне, що ми кохаємо один одного. Але проблеми почалася з перших днів. Чоловік і теща незлюбили один одного.

Так, нам довелося жити у мене, так як більше нам жити було ніде. Моя мама і мій чоловік сварилися через все: через телепередачі, які йшли на кухні по телевізору, через брудний посуд, залишений після нічного перекусу, через брудні шкарпетки, що валялися в коридорі.

Мій чоловік трохи неохайний. Але про це я дізналася лише після весілля. До весілля він був дуже галантний і ввічливий, а після – його немов би підмінили. Моя мама теж “молодець” – спеціально знаходила причини і провокувала чоловіка. Спеціально включала передачі, від яких чоловік місця собі не знаходив. Зауважу, що моїй мамі вони теж не дуже подобалися, але вона знала, що зять просто сатанів від них – вона не могла упустити такого шансу і не роздратувати його.

Моя мама не дуже любить цибулю, тому майже нікуди її НЕ додає. Але коли вона дізналася, що зять на дух не переносить цибулю – то почала додавати її всюди. Навіть якось спеціально приготувала цибулевий суп і цибулевий пиріг.

Так ми прожили місяць. Почали шукати квартиру для оренди, тому що це тривати просто не могло. Я відчувала, що так ми і до року не дотягнемо – всі остаточно посваряться і ми з чоловіком розлучимося.
Десь півроку жили в крихітній однокімнатній квартирі. Орендували її. Потім вступили в іпотеку. Іпотека виявилася навіть більш вигідною, ніж орендоване житло.

За цей час зять і теща закопали сокиру війни. Моя мама стала періодично передавати нам копченого сала. Хоча це вона швидше персонально мого чоловіка підгодовує, оскільки я не люблю жирного. Зять теж відтанув. Іноді дзвонить моїй мамі і цікавиться її справами. Теж підкидає їй всяке: якщо з риболовлі їде, то обов’язково до тещі заїде – залишить трохи улову. Якщо йдемо по гриби, то збираємо трохи більше, щоб нашим батькам теж вистачило.

Ось так… Варто було всього-то перестати жити під одним дахом.

Фото ілюстративне.