fbpx
Дозвілля
Моя дочка заміжня ось уже вісім довгих років. І скажу чесно, що я не перестаю дивуватись витівкам свого зятя. Ось зовсім недавно вирішив купити машину. Я розумію, що це необхідна річ. Все-таки і до роботи дістатися можна, і за місто на дачу поїхати, і дітей в школу відвезти. Так, машина – це добре, але не такою ціною

Моя дочка заміжня ось уже вісім довгих років. І скажу чесно, що я не перестаю дивуватись витівкам свого зятя. Ось зовсім недавно вирішив купити машину. Я розумію, що це необхідна річ. Все-таки і до роботи дістатися можна, і за місто на дачу поїхати, і дітей в школу відвезти. Так, машина – це добре, але не такою ціною!

Розумієте, грошей у дітей на покупку автомобіля немає. Зарплати невеликі, а ми допомогти теж не можемо. Ось вони і відкладають на покупку. Але, це справа звичайна, багато хто так робить. Мене обурює інше. Річ у тім, мій зять намагається відкласти якомога більше. Він залишає в бюджеті зовсім копійки! Ніби й не розуміє, скільки грошей необхідно їх сім’ї на місяць! Каже, що доньці треба більш економно підходити до покупок! І якщо вони зараз більше зекономлять, то швидше зможуть придбати авто. Я все розумію, але так не можна! Як можна так жити? Невже він не розуміє, що так не можна. Аби ж хоч трохи більше залишати грошей? Просто морок якийсь, чесне слово! От чесно, я не перебільшую, так воно і є!

Я частенько буваю у них в гостях і бачу, що до чого. Буває, приходжу, а у дочки холодильник порожній! Готувати нема з чого! Тільки овочі з дачі, і все! Ну як так можна! Адже у них двоє діток! Іноді можу не витримати, піду да куплю їм продуктів. Дочка дякує, а у мене сльози на очі навертаються! Шкода дивитися на неї! А ось зовсім недавно, ще один випадок. Стало холоднішати, доньці треба нову курточку, адже її старенька вже зовсім нікуди не годиться. Кажу їй, треба б купити. А вона ні в яку! Сказала, що якщо купить одяг, то не залишиться грошей на їжу та оплату рахунків!

Я сама купила їй курточку і принесла. Дочка просто розплакалася! А зятю хоч би хни! Ніякої реакції! Подивився на нас і спокійно пішов в іншу кімнату! Я намагалася поговорити зі своєю дівчинкою, але вона переконує мене, що це тимчасові труднощі. І коли зять купить автомобіль, все нормалізується. Цікаво, вона сама в це вірить?

Та й чи довго вони будуть здоровими, якщо їдять одні макарони?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.