fbpx
Дозвілля
Моя бабуся мене завжди вчила, що між сестрами і братами повинні бути хороші стосунки. Адже саме вони допоможуть у важкій ситуації, але як говориться завжди треба знати міру

Марина з чоловіком Сергієм і сином живуть в однокімнатній квартирі. Їхня сім’я завжди відрізнялася гостинністю. Друзі, родичі завжди це знали і користувалися цим. Не стала винятком сестра чоловіка Даша.

Даша розлучилася з чоловіком, залишивши мамі дитину на невизначений термін, поїхала в місто шукати роботу. Грошей у неї не особливо багато, та й колишній чоловік не допомагає.

Вона вирішила зупинитися у свого брата. Звичайно ні Сергій, ні Марина не були проти, адже розуміють, що важко орендувати квартиру, коли у тебе немає роботи.

А в селі як такої роботи немає. Даша попросила пожити кілька місяців і сказала, що як знайде роботу, то відразу з’їде.

Ось тільки за весь місяць Даша сходила на декілька співбесід, і не особливо шукала роботу. Марину почало це напружувати.

Адже як не крути, а після роботи їй доводилося готувати їжу на всю їх велику родину, а від сестри чоловіка не було жодної допомоги. Тільки мила посуд, і то не завжди.

Через місяць Даша знайшла роботу, тільки ось за весь час так і хліба не купивши, ні молока і навіть в квартирі підлоги не помила. Пройшов місяць, Даша працювала, ночами гуляла, але квартиру так і не шукала.

Марині було не зручно говорити Даші, що пора б і квартиру пошукати. Адже годувати, поїти і переживати ночами за неї вона втомилася. Та й тісно було вчотирьох в однокімнатній квартирі.

Тому вона поділилася з чоловіком. На що чоловік їй сказав: “Вона моя сестра нехай живе скільки треба, а про побутові моменти розмовляй сама!». Ось Даша і не знає, що їй тепер робити. Поскаржитися нікому, тільки колегам по роботі. А ті їй радять поговорити з Дашею самій.

Марина так і зробила. Але Даша знаючи, що брат на її боці, тільки посміхнулася і сказала, що їй зараз важко платити за квартиру.

І як у неї з’явиться можливість, так вона піде. І на продукти у неї грошей поки немає, а прибиранням їй ніколи займатися, вона працює.

Ось тут Марина і подумала, що «нахабство – друге щастя». Тільки ось жити так стає все важче і важче.

І що тепер робити? Як їй від Даші позбутися і щоб з чоловіком не посваритися.

Фото ілюстративне.