fbpx

Мовний cкaндал Скрипіна на борту Wizz Air отримав продовження

У авіакомпанії Wizz Air відреагували на прикрий випадок із журналістом Романом Скрипіним на борту літака напрямом Гамбург-Київ, коли одна зі стюардес розмовляла англійською та не перейшла на його прохання на українську, повідомляє УНІАН.

Як йдеться у повідомленні прес-служби Wizz Air, під час посадки одна з бортпровідниць, громадянка Чехії, яка не володіє українською мовою, звернулася до Скрипіна англійською – однією з міжнародних мов, які використовуються на всіх рейсах.

“Оскільки бортпровідниця не звернулася до цього пасажира українською, він використав нeцензурну лeксику й вдався до ще більш агpeсивної поведінки, зайнявши одне з місць підвищеної комфортності й відмовившись заплатити за нього належний додатковий збір”, – розповіли в авіакомпанії.

У Wizz Air наголосили, що екіпаж компанії у цій ситуації діяв відповідно до встановлених правил поведінки, проявляючи розуміння й неодноразово просячи пасажира заспокоїтись.

Читайте також: Роман Безсмертний розповів, хто переможе на президентських виборах

“Ситуація загострилася, оскільки пасажир не реагував на прохання бортпровідників. Тому згідно з правилами безпеки Wizz Air, про цей випадок повідомили відповідним правоохоронним органам відразу після приземлення літака”, – додали у прес-службі.

За словами журналіста, “стюардеса прекрасно могла говорити державною мовою, але по-хaмськи відмовилася надавати послуги мовою країни, в яку доправляла рейс”.

“Не було ніякої чешки. Розберіться, хто у вас стюарди й стюардеси. На нашому борті був стюард угорець. А всі решта – українці. Стюардеса прекрасно могла говорити державною мовою, але по хaмськи відмовилася надавати послуги мовою країни, в яку доправляла рейс. Звати її Галина. Так було написано на бейджі. Ніяких чешок на борту помічено не було. А якби й було, то я б зміг з нею поговорити чеською”, – написав журналіст.

Як повідомлялося раніше журналіст Роман Скрипін спровокував скандал на борту рейсу Гамбург – Київ компанії Wizz Air. На своїй сторінці у Facebook він повідомив, що стюардеса відмовилася обслуговувати його українською.

You cannot copy content of this page